INFORMACJE

PASE wraca nad morze

Fakt, że wracamy z XVIII Konferencją PASE nad morze, to jasny głos członków Akademii. Przez lata Konferencje Naukowe PASE kojarzone były z Sopotem. Tym razem uczestników naszego wydarzenia ugości nowoczesna, rozwijająca się w zawrotnym tempie Gdynia. 

To, co wyjątkowe w XVIII edycji Konferencji PASE to format samego wydarzenia. Charakter konferencji, jaki znamy od lat, coraz częściej nie wytrzymuje konfrontacji ze zmieniającą się codzienną praktyką i oczekiwaniami konsumentów. Dlatego też w 2020 roku zmieniamy formułę na wykładowo – warsztatową. 

Mniejsza ilość wykładowców, w dużo szerszym wydaniu to koncept, który przyświeca organizacji przyszłorocznej, XVIII Konferencji Naukowej PASE. Każdy z wykładowców w sesji przedpołudniowej poprowadzi 1,5 h prelekcję, a w sesji popołudniowej 3 h warsztat, który doprecyzuje i wprowadzi w szczegóły słuchaczy porannego bloku wykładowego. Każdy z uczestników będzie mógł wybrać najbardziej interesujące go zagadnienia podczas dwóch dni konferencji.

Język

Oficjalnym językiem Konferencji jest angielski. Wystąpienia zagranicznych Wykładowców będą tłumaczone symultanicznie na język polski, warsztaty będą tłumaczone konsekutywnie. Istnieje możliwość zorganizowania tłumaczenia Konferencji oraz Sesji na dowolny język.

Miejsce

KONFERENCJA I WARSZTATY: Hotel Courtyard by Marriott, Gdynia

 

Rejestracja

Warunkiem rejestracji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wpłacenie należności za Konferencję i wybrane warsztaty – tylko wpłata gwarantuje miejsce na kursie.

 

Konto bankowe

Bank Millennium  SA
14 1160 2202 0000 0003 5302 9045
Stowarzyszenie PASE, Ul. Śniegockiej 8/103, 00-430 Warszawa.
Faktury Vat wystawiane są na podstawie wniesionej opłaty.

Organizator

Organizatorem Konferencji jest Polska Akademia Stomatologii Estetycznej

Punkty Edukacyjne

Konferencja została zgłoszona do Izby Lekarskiej i jej uczestnikom naliczone zostaną punkty edukacyjne.